WielerOrakel Tool

Wielerkalender

Giro d'Italia
Datum Etappe
Sat 08 May #1 Turin - Turin Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sun 09 May #2 Stupinigi - Novara Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 10 May #3 Biella - Canale Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 11 May #4 Piacenza - Sestola Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 12 May #5 Modena - Cattolica Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Critérium du Dauphiné
Datum Etappe
Sun 30 May #1 Issoire - Issoire Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 31 May #2 Brioude - Saugues Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 01 June #3 Langeac - Saint-Haon-Le-Vieux Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 02 June #4 Firminy - Roche-La-Molière Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Thu 03 June #5 Saint-Chamond - Saint-Vallier Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tour de Suisse
Datum Etappe
Sun 06 June #1 Frauenfeld - Frauenfeld Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 07 June #2 Neuhausen am Rheinfall - Lachen Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 08 June #3 Lachen - Pfaffnau Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 09 June #4 Sankt Urban - Gstaad Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Thu 10 June #5 Gstaad - Leukerbad Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tour de France
Datum Etappe
Sat 26 June #1 Brest - Landerneau Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sun 27 June #2 Perros-Guirec - Mûr-de-Bretagne Guerlédan Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 28 June #3 Lorient - Pontivy Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 29 June #4 Redon - Fougères Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 30 June #5 Changé - Laval Espace Mayenne Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tour de Pologne
La Vuelta ciclista a España
Datum Etappe
Sat 14 August #1 Burgos - Burgos Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sun 15 August #2 Caleruega - Burgos Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 16 August #3 Santo Domingo de Silos - Picón Blanco Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 17 August #4 El Burgo de Osma - Molina de Aragón Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 18 August #5 Tarancón - Albacete Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
BinckBank Tour
Datum Etappe
Mon 30 August #1 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 31 August #2 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 01 September #3 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Thu 02 September #4 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Fri 03 September #5 - Bilzen Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Gree-Tour of Guangxi
Datum Etappe
Thu 14 October #1 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Fri 15 October #2 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sat 16 October #3 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sun 17 October #4 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Mon 18 October #5 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tour of Chongming Island - UCI Women's WorldTour
Datum Etappe
Thu 14 October #1 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Fri 15 October #2 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sat 16 October #3 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Itzulia Women
Vuelta a Burgos Feminas
Ladies Tour of Norway
Boels Ladies Tour
Ceratizit Challenge by la Vuelta
Datum Etappe
Fri 03 September #1 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sat 04 September #2 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Sun 05 September #3 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Simac Ladies Tour
The Women's Tour
Datum Etappe
Mon 04 October #1 Bicester - Banbury Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Tue 05 October #2 Walsall - Walsall Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Wed 06 October #3 Warwickshire - Warwickshire Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Thu 07 October #4 - Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Fri 08 October #5 Colchester - Clacton Bekijk onze voorspelling Voorspel zelf
Strade Bianche
Datum Etappe
Milano-Sanremo
Datum Etappe
Il Lombardia
Datum Etappe
Prudential RideLondon-Surrey Classic
Datum Etappe
Bretagne Classic - Ouest-France
Datum Etappe
Grand Prix Cycliste de Québec
Datum Etappe
Grand Prix Cycliste de Montréal
Datum Etappe
La Flèche Wallonne
Datum Etappe
EuroEyes Cyclassics Hamburg
Datum Etappe
Liège-Bastogne-Liège
Datum Etappe
Amstel Gold Race
Datum Etappe
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
Datum Etappe
Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre
Datum Etappe
Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
Datum Etappe
AG Driedaagse Brugge-De Panne
Datum Etappe
Paris-Roubaix
Datum Etappe
La Flèche Wallonne Féminine
Datum Etappe
Liège-Bastogne-Liège Femmes
Datum Etappe
Amstel Gold Race Ladies Edition
Datum Etappe
Gent-Wevelgem In Flanders Fields WE
Datum Etappe
Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres WE
Datum Etappe
AG Driedaagse Brugge-De Panne
Datum Etappe
Paris-Roubaix WE
Datum Etappe
Tour of Guangxi - UCI Women's WorldTour
Datum Etappe
Omloop Het Nieuwsblad Elite
Datum Etappe
Strade Bianche
Datum Etappe
Milano-Sanremo
Datum Etappe
Oxyclean Classic Brugge-De Panne
Datum Etappe
E3 Saxo Bank Classic
Datum Etappe
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
Datum Etappe
Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre
Datum Etappe
Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
Datum Etappe
Paris-Roubaix
Datum Etappe
Amstel Gold Race
Datum Etappe
La Flèche Wallonne
Datum Etappe
Liège-Bastogne-Liège
Datum Etappe
Eschborn-Frankfurt
Datum Etappe
Donostia San Sebastian Klasikoa
Datum Etappe
EuroEyes Cyclassics Hamburg
Datum Etappe
Bretagne Classic - Ouest-France
Datum Etappe
Grand Prix Cycliste de Québec
Datum Etappe
Grand Prix Cycliste de Montréal
Datum Etappe
Il Lombardia
Datum Etappe
Strade Bianche
Datum Etappe
UCI Women's WorldTour Ronde van Drenthe
Datum Etappe
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
Datum Etappe
Oxyclean Classic Brugge-De Panne
Datum Etappe
Gent-Wevelgem In Flanders Fields
Datum Etappe
Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres
Datum Etappe
Paris-Roubaix Femmes
Datum Etappe
Amstel Gold Race Ladies Edition
Datum Etappe
La Flèche Wallonne Féminine
Datum Etappe
Liège-Bastogne-Liège Femmes
Datum Etappe
RideLondon Classique
Datum Etappe
La Course by Le Tour de France
Datum Etappe
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden TTT
Datum Etappe
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden RR
Datum Etappe
GP de Plouay - Lorient- Agglomération Trophée CERATIZIT
Datum Etappe
Tour of Guangxi - UCI Women's WorldTour
Datum Etappe
Cadel Evans Great Ocean Road Race - Elite Women's Race
Datum Etappe
Strade Bianche Donne
Datum Etappe
Donostia San Sebastian Klasikoa Women
Datum Etappe